Atpakaļ

Brīvlaiks muzejā

Laiskas aktivitātes zinātkārajiem

15.03.2023. - 19.03.2023.

Kā saturīgi pavadīt skolēnu brīvlaiku? Jāauj kājās ziemas-pavasara snīkeri un jādodas uz Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja aktivitātēm, ko piedzīvot kopā ar ģimeni un draugiem. Izstādes "Snīkeri: eko x ego" ietvaros notiks atvērtās Snīkeru darbnīcas un fizioterapeita un snīkeru kolekcionāra Gustava Mellenberga tūre. Savukārt muzeja pastāvīgo ekspozīciju varēs izzināt ar ceļvedi "Asinsziņa".

Atvērtā Snīkeru darbnīca

Praktiski darbojoties ar dažādiem materiāliem, izveido savu snīkera prototipu kādam no iztēlotajiem nākotnes scenārijiem. Darbnīca ļaus kopīgi diskutēt, kā mūsu šodienas izvēles veido rītdienas pasauli un kā, ļaujot vaļu iztēlei, atjautīgi palūkoties uz izaicinājumiem. Darbnīcā var piedalīties ikviens interesents no 7 gadu vecuma.

Norises laiks: 15. – 17.03. plkst. 12.00 – 14.00 un sestdien, 18.03. plkst. 11.00 – 12.30. Cena: pieaugušajiem 7,50 EUR; skolēniem 2,70 EUR; studentiem un senioriem 4,50 EUR.

Ceļvedis “Asinsziņa”

Ceļvedis vidusskolēniem, lai individuāli vai kopā ar draugiem iepazītu muzeja pastāvīgo ekspozīciju un medicīnas zinātni. Ceļvedī atrodamie stāsti un uzdevumi saistīti ar cilvēka asinsrites sistēmu, ļaujot labāk izprast, kā medicīnas zinātnē rodas jaunas zināšanas. Ceļvedis bez maksas pieejams muzeja Informācijas centrā.

Tūre izstādē “Snīkeri: eko x ego”

Tūri vadīs fizioterapeits, treneris un snīkeru kolekcionārs Gustavs Mellenbergs. Dodoties izstādē, soli pa solim Gustavs atklās, kas ir snīkergalvas un kas nosaka snīkeru kultūru? Kas ir aktuāls apavu entuziastiem? Kāda ir snīkeru vēsture un kāda būs nākotne?

Norises laiks: svētdien, 19.03. plkst. 11.00 – 12.00. Cena: 7,50 EUR, biļetes iepriekšpārdošanā jāiegādājas Mobilly aplikācijā.

Izstāde “Snīkeri: eko x ego”

Izstāde par snīkeriem Medicīnas vēstures muzejam ir eksperiments ārpus ierastā spēles laukuma. Tā sniedz vēsturisku ieskatu ortopēdijas attiecībās ar sporta apavu dizainu, iztirzā kulta statusu ieguvušās preces ekoloģiskās pēdas nospiedumu un stāsta par iespējām to mazināt ar ilgtspējīgiem materiāliem un atbildīgu patēriņu.

divas kedas kur viena saka brīvlaiks muzejā

Dalīties:

Mēs gribam iepazīt savu apmeklētāju, lai veidotu labāku piedāvājumu tieši Tev – piekritīsi sīkdatnēm?