Snīkeru darbnīca

Veidojot savu snīkeru prototipu kādam no iztēlotajiem nākotnes scenārijiem, darbnīca sniedz iespēju kopīgi apspriest, kā mūsu šodienas izvēles veido rītdienas pasauli un kā, ļaujot vaļu iztēlei, atjautīgi palūkoties uz izaicinājumiem.

Ekskursija ar gidu

Muzeja pamatekspozīcija vēsturiski veidota kā pārskats par medicīnas zinātnes sasniegumu vēsturi un izcilām personībām. Tomēr jau Hipokrāta darbos atrodami trīs medicīnas pamatelementi – ārsts, pacients un slimība. Dažādos laikos šiem elementiem piešķirtā nozīme ir bijusi mainīga. Gida stāstījums sniegs dziļāku ieskatu rūpēs par veselību, balstoties muzeja pamatekspozīcijā.

Dzīve un nāve Senajā Rīgā

Kultūrizglītojoša nodarbība Rīgas pilsētvidē, kuras laikā būs iespējams izzināt ar medicīnas, veselības aprūpes un higiēnas vēsturi saistītus interesantus un nozīmīgus notikumus un vietas no 13. gadsimta līdz mūsdienām.

Kontaktimprovizācija

Kontaktimprovizācija vecākam ar bērnu jeb ContaKids ir iespēja dejot un radīt pozitīvas emocijas kopā, nostiprinot veselīgu un ilgstošu savstarpējo saikni. Ar ķermeņa kustību tiek attīstītas bērna motoriskās prasmes un veicināta spēja koncentrēties.

Galda spēle IMUNO

Galda spēle IMUNO veidota, lai spēlētāji iepazītos ar imūnsistēmas darbību un uzzinātu par veselīgām izvēlēm, kas var stiprināt imunitāti. Tiek izzināti iekšēji un ārēji faktori, tajā skaitā, cilvēka izvēles, kas ietekmē imunitāti. Spēlētāji iepazīstas ar būtiskiem atklājumiem imunitātes izpētes vēsturē.

Mēs gribam iepazīt savu apmeklētāju, lai veidotu labāku piedāvājumu tieši Tev – piekritīsi sīkdatnēm?