Snīkeru darbnīca

Veidojot savu snīkeru prototipu kādam no iztēlotajiem nākotnes scenārijiem, darbnīca sniedz iespēju kopīgi apspriest, kā mūsu šodienas izvēles veido rītdienas pasauli un kā, ļaujot vaļu iztēlei, atjautīgi palūkoties uz izaicinājumiem.

Skrējiens un viktorīna izstādē “Snīkeri: eko x ego”

Pašvadīta nodarbība ar sacensības elementiem aicina palūkoties uz mūsdienās tik populārajiem sporta apaviem jeb snīkeriem un to saistību ar plašākiem sabiedrības, kultūras un ekoloģijas procesiem.

Ekskursija ar gidu

Muzeja pamatekspozīcija vēsturiski veidota kā pārskats par medicīnas zinātnes sasniegumu vēsturi un izcilām personībām. Tomēr jau Hipokrāta darbos atrodami trīs medicīnas pamatelementi – ārsts, pacients un slimība. Dažādos laikos šiem elementiem piešķirtā nozīme ir bijusi mainīga. Gida stāstījums sniegs dziļāku ieskatu rūpēs par veselību, balstoties muzeja pamatekspozīcijā.

Ceļvedis “Asinsziņa”

Ceļvedis vidusskolēniem, lai individuāli iepazītu muzeja pastāvīgo ekspozīciju un medicīnas zinātni. Ceļvedī atrodamie stāsti un uzdevumi saistīti ar cilvēka asinsrites sistēmu, ļaujot labāk izprast, kā medicīnas zinātnē rodas jaunas zināšanas.

Galda spēle IMUNO

Galda spēle IMUNO veidota, lai spēlētāji iepazītos ar imūnsistēmas darbību un uzzinātu par veselīgām izvēlēm, kas var stiprināt imunitāti. Tiek izzināti iekšēji un ārēji faktori, tajā skaitā, cilvēka izvēles, kas ietekmē imunitāti. Spēlētāji iepazīstas ar būtiskiem atklājumiem imunitātes izpētes vēsturē.

Mēs gribam iepazīt savu apmeklētāju, lai veidotu labāku piedāvājumu tieši Tev – piekritīsi sīkdatnēm?