Atpakaļ

Iepazīšanās ar pēdu

Praktiska nodarbība pieaugušajiem

17.02.2023. - 10.03.2023.

Ērti snīkeri kombinācijā ar izmasētām pēdām – lielisks sākums nedēļas nogalei! Nāc uz praktisko nodarbību kopā ar draugu un kopīgi pavadiet relaksējošu un izzinošu piektdienas vakaru masiera Mārtiņa Lauvas vadībā. Fokusā - pēdas.

Pēdas nereti tiek piemirstas, lai gan tās ir visa ķermeņa pamats. Pēdas muskuļu līdzsvars atspoguļojas pārējā ķermeņī – ceļgalos, iegurnī un muguras izliekumos. Tādēļ ir svarīgi laicīgi novērst pēdu diskomfortu, jo ilgtermiņā tas var izraisīt sāpes cituviet. Uz praktisku darbošanos balstītajā nodarbībā būs iespējams izzināt pēdas anatomijas sakarības ar pārējo ķermeni un izmēģināt roku pēdu masāžā, vadoties pēc refleksoloģijas atziņām. Vispirms pēdas tiks iesildītas ar bumbiņu un dažādiem vingrojumiem, pēc tam mācīsimies iesildīt pēdas pēc refleksoloģijas principiem un “izstrādāt” atsevišķus pēdu atslēgpunktus ar nomierinošiem uzspiedieniem. Noslēgumā - dalīšanās iespaidos un silta tēja. Uz nodarbību līdzi jāņem siltas zeķes. Praktiskā nodarbība notiks piektdienās plkst. 18.00 - 20.00. Dalība diviem pieaugušajiem kopā. Biļete jāiegādājas katram dalībniekam atsevišķi iepriekšpārdošanā Mobilly aplikācijā, izvēloties vienu no datumiem - 17. vai 24. februāri, 3. vai 10. martu. Vietu skaits ir ierobežots.

 

Par pēdu refleksoloģiju

Pēdu refleksoloģija ir holistiska alternatīvās medicīnas metode, ko kombinē ar konvencionālo medicīnu. Lai gan ar pēdu refleksoloģiju nevar aizstāt konvencionālo medicīnu, tā ir lielisks instruments, lai cīnītos ar trauksmi, sāpēm un bezmiegu. Pētījumos pierādīti labāki rezultāti noguruma mazināšanai un miega kvalitātes uzlabošanai, salīdzinot ar masāžu. Ir izveidota pēdu refleksoloģijas karte, kur ir attēlotas ķermeņa daļas un orgānu sistēmas. Procedūras pamatā ir uzspiediens konkrētos punktos pēdā.

 

Par nodarbības vadītāju

Mārtiņš Lauva ir sertificēts masieris ar sešu gadu pieredzi, strādājot savā privātpraksē, medicīnas klīnikā “Premium Medical” un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā. Par savu praksi Mārtiņš stāsta: “Ar masāžu cenšos palīdzēt tikt vaļā no sāpēm, bet, lai iedarbotos konkrētāk uz problēmzonām, paralēli pielietoju arī pēdu refleksoloģiju. Daudzi ir pārliecinājušies par masāžas radītajiem efektiem, bet miegs pēc pēdu refleksoloģijas ir vēl saldāks. Ceru, ka nodarbība būs emocijām bagāts vakars, būs iegūtas jaunas zināšanas un mājupceļš būs pāris centimetrus virs zemes.”

Pēdu refleksoloģijas karte, kur ir attēlotas ķermeņa daļas un orgānu sistēmas. Melna ilustrācija uz neona dzeltena fona.

Dalīties:

Mēs gribam iepazīt savu apmeklētāju, lai veidotu labāku piedāvājumu tieši Tev – piekritīsi sīkdatnēm?