Atpakaļ

Snīkeru darbnīca

Ģimenēm ar bērniem

11.02.2023. - 29.04.2023.

Veidojot savu snīkeru prototipu kādam no iztēlotajiem nākotnes scenārijiem, darbnīca sniedz iespēju kopīgi apspriest, kā mūsu šodienas izvēles veido rītdienas pasauli un kā, ļaujot vaļu iztēlei, atjautīgi palūkoties uz izaicinājumiem.

Kāda varētu izskatīties mūsu ikdiena nākotnē? Pēc 10, 50 vai pat 100 gadiem… Kā mēs strādāsim, pārvietosimies, kādi būs mūsu hobiji un nākotnes sporta veidi? Kā izskatīsies mūsu pilsētas, daba un cilvēka ķermenis? Un galu galā – kā izskatīsies apavi, kurus valkās nākamās paaudzes? 

Snīkeru darbnīca aicina iepazīt spekulatīvus nākotnes scenārijus, radoši apdomājot dažādus pasaules attīstības virzienus – no reālistiskiem līdz pilnīgi fantastiskiem. Tā ļauj atklāt mūsdienās tik populāro sporta apavu jeb snīkeru tapšanas procesu, izvēlēties kādu no iespējamo nākotņu scenārijiem un radīt savus snīkerus šīm nākotnes pasaulēm. 

Darbnīca norit izstādes “Snīkeri: eko x ego” ietvaros, un to izstrādājusi izglītības projektu kuratore Ieva Laube sadarbībā ar Šveicē strādājošo dizaineru apvienību “SOUP” jeb Kristoferu Reidzānu un Aleksu di Džusepi (Alex di Giuseppe).

Mērķauditorija: ģimenes ar bērniem vecumā 7+ 

Nodarbības ilgums: 1,5 stunda
Norēķinu kārtība: priekšapmaksa ar Mobilly
Nodarbības cena: individuālā ieejas biļete muzejā (pamatekspozīcija + izstāde). Pieaugušajiem 7,50 EUR; skolēniem 2,70 EUR; studentiem un senioriem 4,50 EUR; bērniem 0 - 6 g. v. bez maksas
Maksimālais dalībnieku skaits vienā nodarbībā: 20
Valoda: latviešu
Informācija: ieva.staltmane@mvm.gov.lv, 26644548 

 

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt uzņemtas fotogrāfijas un veikts video ieraksts. Šos materiālus, kuri satur personas datus, muzejs var izmantot sabiedrības informēšanai, komunikācijas nodrošināšanai un mārketinga aktivitātēs, tostarp ievietošanai sociālajos medijos. Datu aizsardzības speciālists: datuaizsardziba@mvm.gov.lv 

Apava nospieduma fosīlija uz neona dzeltena fona.

Dalīties:

Mēs gribam iepazīt savu apmeklētāju, lai veidotu labāku piedāvājumu tieši Tev – piekritīsi sīkdatnēm?