Atpakaļ

Vīri, sāksim sarunāties

Piesakies sarunu ciklam

11.05.2022. - 24.05.2022.

Biedrība “Tēvi” sadarbībā ar Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeju rīko sešu sarunu ciklu vīriešiem, lai rosinātu sarunas, kas var mainīt ierastos priekšstatus par vīrietību un veicināt dzimumu līdztiesību.

Kā puišiem un vīriešiem iesaistīties līdztiesīgas sabiedrības veidošanā, īstenojot iniciatīvas, kas veicina pozitīvas vīrietības normas? Atbilde ir meklējama sarunā. Sarunā vienam ar otru, kurā ieklausāmies un sadzirdam mūsu priekšstatus, sabiedrības stereotipus un savas bažas. Sarunāšanās ir pirmais solis vienlīdzīgas sabiedrības veidošanā. Tikai sarunājoties mēs varam mainīt priekšstatu, ko nozīmē būt vīrietim mūsdienās. 

Sešas nedēļas slēgtos sarunu vakaros tiks izrunātas tēmas, kas bieži paliek neizrunātas, daloties pieredzē par visu – sākot no mīlestības un seksualitātes līdz pašcieņai un ievainojamībai.

Sarunas notiks otrdienās, sākot ar 24. maiju, no plkst. 18.15 līdz 20.00 Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā, Ukrainas neatkarības ielā 1. Sarunas moderēs Lauris Bokišs, biedrības “Tēvi” valdes loceklis un nodarbību vadītājs.

Dalībnieku skaits ierobežots.

Pieteikšanās sarunām te.

Sarunu cikls ir daļa no #globalguytalk iniciatīvas, kuras mērķis ir rādīt vīriešiem iespēju piedalīties sarunās par to, kā dažādas normas un gaidas veido viņu priekšstatus par sevi, un kā vīrieši var līdzdarboties vienlīdzīgākas sabiedrības veidošanā. #globalguytalk iniciatīvu Latvijā īsteno Biedrība “Tēvi” sadarbībā ar MVM, un ar Zviedrijas vēstniecības, Zviedru institūta un bezpeļņas fonda Make Equal atbalstu.

Projektu finansē Zviedru institūts/Swedish Institute.

Sekojiet jaunumiem Biedrības “Tēvi” Facebook un Instagram kanālos!

Dalīties:

Mēs gribam iepazīt savu apmeklētāju, lai veidotu labāku piedāvājumu tieši Tev – piekritīsi sīkdatnēm?